fbpx

Забився унітаз у Харкові

ціна на послуги від 250 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка у Харкові


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  Забився унітаз у Харкові

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни у Харкові. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на прочистку унітазу у Харкові, від:

  Усунення засмічення унітазу250 грн
  Гідродинамічне прочищення350 грн
  Профілактичне прочищення200 грн
  Заміна гофри120 грн
  Нічний виїзд450 грн
  Регламентне обслуговуваннядоговірна
  Прочищення всієї системивід 50 грн м.п.
  Гідродинамічна чистка400 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  Забився унітаз у Харкові


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   Внутрішня система рейтингу дозволяє нам оперативно і недорого направляти кращих майстрів сантехніків в Харкові

   Будь-яка людина зіштовхувалася з проблемою, коли забився унітаз. Які ж причини цієї проблеми і як правильно її вирішити?

   Забився туалет: основні причини

   забився унітаз

   Підключення туалету за допомогою труб – причина, через яку в будь-який момент може утворитися засмічення. Подібні конструкції, навіть за умови дбайливого поводження, з часом стають непридатними, покриваються сольовими відкладеннями, через що відтік стає меншим.

   Ще одна причина – випадковий або навмисний змив предметів. Найпопулярніші – продукти харчової промисловості, дрібні іграшки, олівці, втулки від паперу, ганчірки і багато іншого. Це призводить до того, що порожнина труби забивається і вода перестає проходити через неї, викликаючи застій.

   Власники котів і любителі маленької живності можуть зіткнутися з проблемою засмічення після змиву певних типів наповнювачів. Наприклад, створені з мінералів або зі спеціальних хімічних грудок засоби, вони вбирають вологу і перетворюються в цілісний шматок глини або бетону.

   Різновиди очищення туалету

   Очистити туалет можна за допомогою двох основних методів:

       • Механічний: для цього найчастіше застосовуються спеціальні пристрої – звичайний домашній або професійний вантуз, а також сантехнічний трос з різними насадками;

       • Хімічний: побутова та професійна хімія також підходить для усунення пробок і засмічень. Для цього можна застосовувати магазинні засоби або ж придбати спеціальні реагенти, що усувають відкладення на комунікаціях.

   У домашніх умовах можна застосовувати і кілька народних засобів. Найпопулярніший з них – харчова сода, яка розчиняє жирні утворення і грудки волосся. Для більшої ефективності до неї можна додати харчову сіль. Змішані з окропом і достатньою кількістю рідини, вони видаляють бруд і осадові породи на трубопроводі, але не допоможуть при великих пробках і змитих предметах.

   Етапи прочищення забитого унітазу

   Очищення каналізаційних з’єднань вимагає вправності, певних інструментів і поділяється на базові етапи.

   Підготовка

   Попередньо необхідно вибрати подальший метод, який буде застосовуватися. Для домашніх, народних методів знадобляться певні побутові товари – від соди, до хімії з магазину в пляшечках.

   Для хімічного доведеться запастися засобами захисту і реагентами, а для ручного – вантузом і спеціальним тросом з насадками.

   Прочищення

   Проводьте його в залежності від обраного способу видалення бруду і жиру. Залийте гарячою водою воду з сіллю і залиште на кілька годин, після чого змийте воду кілька разів, позбавляючи трубопровід від бруду.

   Зробіть так само і з хімічними засобами. Одягаючи захист, акуратно розведіть концентрат відповідно до інструкції на пакуванні, після чого залийте його на зазначений час. Потім видаліть великою кількістю води.

   Використовуючи трос, розпушіть його кінчик, даючи можливість йому зачепитися за предмет, що став причиною проблеми. Занурте його в злив і, притримуючи рукою, проштовхніть глибше, обертаючи за годинниковою стрілкою. Коли кінчик упреться у тверду поверхню – порухайте ним в сторони, щоб «підчепити» предмет, витягуючи його назовні.

   Перевірка

   Після очищення не зайвим буде виконати промивання труб за допомогою води, щоб переконатися, що вони чисті і нічого не заважає зливу. Виконувати це рекомендується дрібними партіями рідини, а після, для профілактики, варто залити унітаз хімічним засобом, наприклад, «Утёнком».

   Засмітився унітаз: виклик майстра за допомогою Helpo

   Швидке і якісне вирішення будь-якої сантехнічної проблеми – це про майстрів від сервісу Helpo. На маркетплейсі представлені тільки найдосвідченіші робітники, що мають сформований внутрішній рейтинг на основі коментарів та звернень клієнтів.

   Сервіс підбере найближчого майстра в місті Харків, що прибуде в обумовлений час. Головний плюс в тому, що більше не доведеться чекати кілька днів до приходу сантехніків з ЖЕКу або через оголошення. Крім того, сервіс пропонує доступні і прозорі ціни на послуги.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38